Detail kurzu

ÚSPEŠNÝ PREDAJCA - tréning obchodných zručností pre maloobchodných predajcov

THE BEST TEAM s.r.o.

Popis kurzu

Zákazník si veľakrát nepamätá, čo si kupoval, ale rozhodne vie, ako sa pri tom cítil. Kto môže jeho pocity najviac ovplyvniť? Predajca. Predajca k spokojnosti zákazníka prispieva veľkou mierou. Spokojný zákazník = opakovaný nákup + šírenie dobrého mena spoločnosti. A to už stojí za to venovať sa predajcom a prezradiť im tipy, ako aj náhodných návštevníkov premeniť na spokojných a verných zákazníkov. To všetko sa predajcovia naučia na tréningu obchodných zručností.

Obsah kurzu

ČO SA NA TRÉNINGU DOZVIETE?

- ako predajcu vidí zákazník

- že pri predaji hrajú hlavnú rolu emócie

- spoznáte jednoduchú štruktúru rozhovoru

- ako zákazníka nenásilne osloviť a zaujať

- prečo a ako viesť rozhovor otázkami

- že zákazníka presvedčia výhody

- ako dôležitý je doplnkový predaj

- že predaj uzatvára predajca

- ako jednať s rôznymi typmi zákazníkov


PRÍNOSY PRE VÁS:

Vzrastie vaša sebadôvera pri obchodnom rozhovore. Naučíte sa oslovovať zákazníka nenásilne, prirodzene a hlavne účinne. Dokážete hovoriť rečou vášho zákazníka. Vďaka jednoduchej štruktúre skrátite čas u zákazníka a zvýšite úspešnosť pri predaji. Prestanete sa obávať námietok a odmietnutia. Obľúbite si obchodovanie.


Dĺžka tréningu: 2 dni

Forma: interaktívna s vysokým podielom praktických - zážitkových úloh 

Počet ľudí: firemné tímy do 12 osôb

Termín a miesto: po dohode so zadávateľom


LEKTORI:

PAVLÍNA PELCOVÁ - zakladateľka vzdelávacej spoločnosti THE BEST TEAM s.r.o. Certifikovaná lektorka a koučka. Špecializuje sa na oblasť komunikácie, manažmentu, predaja, sebarozvoja a manažérsky koučing. Spoluautorka desiatok vzdelávacích a rozvojových programov pre slovenské, české a korporátne spoločnosti. Spoluautorka projektu Online Kouč. V oblasti vzdelávania dospelých pôsobí od roku 1998.

JURAJ PELC - zakladateľ vzdelávacej spoločnosti THE BEST TEAM s.r.o. Certifikovaný lektor. Špecializuje sa na oblasť predaja, komunikácie, manažmentu a sebarozvoja. Spoluautor desiatok vzdelávacích a rozvojových programov pre slovenské, české a korporátne spoločnosti. Spoluautor projektu Online Kouč - vzdelávanie z pohodlia domu alebo kancelárie. V oblasti vzdelávanie dospelých pôsobí od roku 1998.

www.thebestteam.sk

Cieľová skupina

Tréningy zamerané na predaj sú určené pre každého, kto chce získať väčšiu istotu pri predaji a zvýšiť úspešnosť svojho predaja, predovšetkým pre: obchodných manažérov, obchodných zástupcov, obchodných konzultantov, predajcov, nákupcov, predajcov po telefóne, vedúcich obchodného tímu, predajcov v maloobchode, vedúcich predajní, pracovníkov oddelenia služieb.

Certifikát Absolventi obdržia certifikát o absolvovaní kurzu.
Hodnotenie
Organizátor