Detail kurzu

Viazanie a aranžovanie kvetov - akreditovaný kurz v Žiline

Akadémia vzdelávania Martin

Popis kurzu

Kurz je určený záujemcom, ktorí chcú nájsť pracovné uplatnenie v oblasti aranžovania rôznych ozdôb do interiérov, zúčastňovať sa rôznych spoločenských podujatí spojených s výstavkami a predajom doplnkov a ozdôb. Kurz je vhodný pre aj pre záujemcov so ZPS, mamičky na materskej , invalidných dôchodcov, odídencov z Ukrajiny.

... záujemcovia evidovaní na Úrade práce zadarmo cez REPAS+ / - informujte sa u svojej sprostredkovateľky


 

Obsah kurzu

vyučovanie 2 - 3 x v týždni, resp. cez víkendy príp. kombinovane

Kurz je akreditovaný MŠ SR, úspešní absolventi získajú Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania.

Cieľová skupina

Účastníci kurzu si osvoja teoretické a praktické základy aranžovania kvetov, rôznych ozdôb a bytových doplnkov. Získajú potrebné zručnosti prípravy, spracovania materiálov až po konečné estetické stvárnenie aranžovaných kvetov, ozdôb a bytových doplnkov príprava výrobkov a doplnkov do interiérov s rôznou tematikou Metódy výučby: prednášky, výklad, demonštrácie, praktické ukážky, samostatná práca s dôrazom na získavanie praktických zručností.

Priebežne zverejňujeme tvorivú prácu našich šikovných účastníčok. Čo všetko sa môžete naučiť? Sledujte nás na našom facebooku https://www.facebook.com/akademiavzdelavania.martin

Certifikát osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania Poznámka k cene

kurz otvárame pri naplnení min počtu 6 účastníkov

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať