Základy Google a Facebook Reklamy I.

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Vedeli ste, že Google reklamy sú výhodnejšie, ako reklamy na Facebooku? Na tomto workshope sa naučíte vytvoriť si reklamné kampane v Google AdWords ale i na Facebook-u.

Úroveň: začiatočník

V cene workshopu je zahrnutá individuálna polhodinová konzultácia s lektorom workshopu. Účastníci si budú môcť zo školenia dokúpiť videozáznam. Počet miest pre tento workshop je limitovaný.

Obsahová náplň

V Google AdWords si preberieme reklamy vo vyhľadávaní, bannerové reklamy, YouTube reklamy ale aj Gmail reklamy. Povieme si, kedy ktorý formát zvoliť, ako si pripraviť reklamy, určiť a vyhodnocovať cieľe a optimalizovať kampane. Povieme si ako a aké reklamy môžeme tvoriť na Facebooku, ako ich cieliť optimalizovať a vyhodnocovať. V rámci toho si povieme aj o Instagram reklamách, video reklamách na Facebooku. Po školení budete schopní si sami vytvoriť základné reklamy. Budete sa vedieť rozhodnúť aké reklamy zvoliť a ako ich vyhodnocovať a optimalizovať na základnej úrovni. Školenie bude formou workshopu a bude zamerané prakticky. Je potrebné priniesť si vlastné notebooky. Poteší nás ak sa s nami dopredu podelíte s vašimi projektami (aspoň všeobecnejšie), na ktoré by sme vedeli ušiť praktický workshop.

Termíny kurzov

Otvára sa podľa záujmu.

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 905 557 *** zobraziť

mobil:
+421 904 831 *** zobraziť

email:
fajcikova@... zobraziť

web: www.visibility.sk

Adresa
VISIBILITY s. r. o.
Panská 14/236, Bratislava Zobraziť na mape