Detail kurzu

Mentálna odolnosť - Ako si vypestovať odolnú myseľ a zbaviť sa sužujúcich myšlienok

BPM Slovakia, s.r.o.

Popis kurzu

Budovanie duševnej sily (mentálnej odolnosti) je predpokladom prežitia čo najlepšieho života. Ide o komplex našich schopností, ktoré nám umožňujú zvládať náročné životné situácie a výzvy, čeliť stresu a ťažkostiam, byť odvážnymi a zároveň aj ľudsky rásť a napĺňať si svoje túžby a ciele v každej situácii, v ktorej sa nachádzame. Aby sme to dokázali, potrebujeme rozvíjať užitočné mentálne návyky a zároveň sa vzdávať tých škodlivých, ktoré si so sebou nesieme.

Cieľom nášho kurzu je posilniť svoju mentálnu odolnosť odhalením spúšťačov opakovaného negatívneho myslenia, obáv, sklamaní, obviňovania a výčitiek a posilniť mentálnu kontrolu pri efektívnom prekonávaní týchto nezdravých spôsobov myslenia.

Obsah kurzu


  • Opakované negatívne myslenie a jeho dôsledky.

  • Odhalenie spúšťačov opakovaného negatívneho myslenia.

  • Užitočné a neužitočné stratégie mentálnej kontroly na  prekonanie opakovaného negatívneho myslenia, obáv, sklamaní, obviňovania a výčitiek.

  • Postupy a návrhy na efektívne riešenia problémov.

  • Identifikácia vlastného,  najúčinnejšieho spôsobu mentálnej kontroly.

  • Diskusia

Na to, aby ste sa ho mohli zúčastniť z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie budete potrebovať internetové pripojenie a počítač. Začíname o 10.00 hod. Plánované ukončenie kurzu je o 14:00 hod. 

Každý účastník svojou účasťou získa pracovné materiály (prezentáciu). Organizačné a prístupové informácie do našej školiacej miestnosti Vám zašleme 24 hodín pred začatím podujatia.

Cieľová skupina

Online kurz sme pripravili tak, aby bol praktický a reflektoval Vaše aktuálne potreby a otázky. Najviac si zo stretnutia odnesú tí, ktorí nechcú len počúvať, pretože nejde len o prednášku. Online kurz  je vedený interaktívnym spôsobom (mix teórie a cvičení). Pracujeme v uzatvorených skupinách, čo znamená, že z podujatia sa nezhotovuje záznam a nesprístupňuje sa verejnosti.

Certifikát Absolvovaním tréningu získa každý účastník certifikát, ktorý vydáva spoločnosť BPM Slovakia s.r.o., ihneď po ukončení na mieste konania tréningu.

Kontaktná osoba


0905172880
bpm@bpm-educat.com

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať