Vizuálna komunikácia

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Myšlienku nestačí iba mať.

Pomôžeme Vašim myšlienkam dať príbeh, štruktúru a obraz, aby boli Vaše prezentácie motivujúce, zapamätateľné a presvedčivé.

Počas dvoch dní si účastníci prejdú teoreticky aj prakticky tri oblasti tvorby prezentácii – tvorbu obsahu, základné techniky a princípy dizajnu a výkon samotnej prezentácie. Počas týchto troch cyklov sú do školenia zapojené praktické cvičenia za asistencie školiteľa, kedy si budú môcť účastníci vyskúšať jednotlivé prezentované techniky a princípy. Na základe tréningu budú účastníci schopní vytvoriť pútavé prezentácie, alebo aplikovať princípy dizajnu do každodennej komunikácie, a to aj pri dodržiavaní firemného vzhľadu.

Cieľová skupina

Školenie je určené pre výkonných aj riadiacich pracovníkov, ktorí pri svojej práci potrebujú komunikovať za pomoci vizuálnych pomôcok. Pre školenie nie je potrebné ovládať ani vlastniť profesionálne dizajnérske nástroje – školenie prebieha v nástroji MS Power Point (2007+), prípadne Keynote (Apple).

Obsahová náplň

STORYLINING

Vy viete prečo, ale budú tomu rozumieť aj ľudia okolo Vás?

Máte predstavu. Viete čo potrebujete povedať. Viete aké emócie chcete vyvolať. Ale keď to dáte na „plátno“ iskra sa stratí? Naučíme sa spolu ako správne vytvoriť obsah. Prevedieme Vás prípravou, naučíme sa ako zdôrazniť kľúčové body a pomôžeme Vám pochopiť ako zaujať, presvedčiť a motivovať.

DIZAJN

Ďalšia prezentácia, ktorá upadne do zabudnutia?

Profesionálny dizajn je drahý? Nemáte kreatívne nápady? Ukážeme Vám niekoľko základných princípov a techník dizajnu. Uvidíte, že každý z nás má v sebe viac ako očakával. Základy dizajnu sa dajú aplikovať bez veľkej časovej náročnosti. Obrázky, grafy a text už nikdy nebudú vyzerať fádne a neprirodzene.

VÝKON

Riadi alebo ruinuje PowerPoint vašu firmu?

Nechcete aby počas Vašich prezentácii ľudia zaspávali? Naučíme Vás ako prezentovať stručne, jasne a presvedčivo. Za pomoci vizuálnych pomôcok, ale aj bez nich, dokážete svojich poslucháčov zaujať, motivovať a presvedčiť. Bojujme spolu proti premárneným hodinám na dlhých a nudných prezentáciách.

Lektor:
Ján Jasenský, senior konzultant PwC

Termíny kurzov

Otvára sa podľa záujmu.

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Martin Šalgo
mobil:
+421 903 412 *** zobraziť

email:
martin.salgo@... zobraziť


Adresa
Karadžičova 2, 815 32 Bratislava

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 2/593 501 *** zobraziť

email:
academy.pwc@... zobraziť

web: www.pwcacademy.sk

Adresa
PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.
Karadžičova 2, Bratislava Zobraziť na mape

Hodnotenie kurzu

(hlasujte)