ALCHÝMIA ŽENY – PREBUDENIE SÍL TVOJEJ SKRYTEJ BOHYNE v BA - hlboké a nezabudnuteľné transformačné workshopy (2 nedele)

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

  • Prežili ste veľké zranenia v láske a šoky, z ktorých sa neviete pozbierať?
  • Potrebujete pomôcť hravou formou zvládnuť svoje strachy?
  • Neviete, ako zvládnuť vaše predsudky, negatívne programovania, nedôveru v seba a rôzne karmické blokácie?
  • Alebo ste si ešte nepritiahli toho správneho partnera podľa svojich predstáv?
  • A možno sa len chcete naučiť ponárať do tajomných hĺbok svojich magických ženských trinástych komnát a lepšie poznať samu seba a svoje miesto s neobmedzenými možnosťami v tejto realite?

Toto všetko aj kadečo iné nájdete a zažijete na týchto silne transformačných workshopoch a rýchlo prejdete zmenami, na ktoré čakáte už celý život.

Video-pozvánka a ukážka z workshopov vo videoclipe: https://www.youtube.com/watch?v=Kn3d9YdrtSY

Obsahová náplň

  • Workshop bude o práci s našimi tieňmi a o tom, ako nás naše potláčané bolesti, prežité smútky, traumy a šoky blokujú na našej ceste za šťastnými a naplnený mi vzťahmi a ako tvoria nespracované osobné a rodové skúšky (inak: karma) našu silnú magnetickú príťažlivosť. 
  • Tiež sa naučíte ako sa vymaniť z tohto zacyklenia a očistiť svoju bunečnú pamäť DNA, vedomie i podvedomie od starých negatívnych zážitkov, vzorcov a programov, ako ich preliečiť a preprogramovať.
  • Zažijete silné emočné zážitky, ktoré očistia vašu dušu od starých záťaží a otvoria vám cestu do vašich hlbokých vnútorných tajomných komnát a uvoľnia odtiaľ sily, o ktorých netušíte, že ich máte.

Keď si žena nájde čas venovať sa aj sama sebe a ponára sa do hlbín svojho vnútra, čo ju posilní a spraví zdravo sebavedomou, je to na nej čoskoro poznať - znova rozkvitne, ožije, omladne a začne z nej vyžarovať charizma pokoja, lásky a vyrovnanosti so životom – stáva sa tak magnetom na lepšie vzťahy a úctivejšie reakcie okolia, pretože vesmír funguje podľa zákona príťažlivosti rovnorodého – ktorý musíme dokonale pochopiť a dať aj do praxe života v myslení, programovaní našej budúcnosti, do nášho cítenia, reakcií a postojov.

Okrem tohto všetkého sa tu budeme vo viacerých pokračovaniach učiť sebapoznaniu na každej úrovni formou odhaľovania rôznych svojich skrytých vrstiev až po naše tajné a magické trináste komnaty a postupne z týchto vrstiev budeme uvoľňovať negatívnu karmu, množstvo strachov, tráum, zranení, hnevov a usadených blokád, ktoré nám bránia nájsť seberovné a vyrovnané vzťahy, pretože ich na seba nabaľujeme na našich cestách životom vo vzťahoch s mužmi, ktoré sme nepochopili či správne neprežili.

Aby sme dokázali byť aj pri materských a pracovných povinnostiach stále jemne ženské a hravé, slobodné a šťastné aj bez závislosti na mužských princípoch, potrebujeme spoznať a odhaliť svoje prirodzené ženské zdroje sily, múdrosti a magickosti – ktoré do nás vesmír s jeho spolupracovnikmi uložil, budeme sa s nimi učiť pracovať – tak v sebe prebudíme svoju skrytú ženskú bohyňu cestami egyptskej sexuálnej alchýmie (vlastnej transformácie, zušľachťovania a sebarozvoja) rozvíjanej v ženských chrámoch a orientálnej tantry (cesta do hlbín svojej duše za intenzívnejším a oslobodzujúcejším prežívaním sexuality s liečivými následkami pre telo, aj dušu).

Táto práca v čisto ženskom duchovnom a nežnom kolektíve plná spoločného zdieľania a pochopenia otvára naše neraz príliš zatvrdnuté srdcia a lieči ich zranenia tou najvyššou vibráciou: božskej lásky – ktorú nám tu na zemi nedokáže nik iný dať a ťažko by ju bolo možné naštartovať v iných alebo zmiešaných kolektívoch, táto cesta v sebe obsahuje aj pohľad do minulosti nášho rodu a pochopenia ženskej karmy v ňom, ktorú aj my teraz nesieme na svojich pleciach, ale aj veľa iného v úrovniach sebalásky, sebaúcty, otvorenosti či sexuality...

V tomto čase premien a vzostupu sa všetko staré a zaťažujúce z nás potrebuje uvoľniť, aby sme sa oslobodení od starých prekonaných vzorcov, programov a bolestí mohli posunúť vpred na našej vývojovej ceste. Pri tom objavíte v sebe množstvo úžasných síl a schopností pôvodných bohýň, ktoré ste pod týmto nánosom dosiaľ nepoznali... 

Termíny kurzov

Otvára sa podľa záujmu.

Cena: 110 €

Dĺžka kurzu: 2 dni

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 905 637 *** zobraziť

email:
pyramidaoasobnosti@... zobraziť

web: www.pyramidaosobnosti.sk/

Adresa
PYRAMÍDA OSOBNOSTI - centrum sebarozvoja
Milana Marečka 3, Bratislava Zobraziť na mape

Hodnotenie kurzu

(hlasujte)