Detail kurzu

Reflexná masáž chodidiel

BEAUTY SCHOOL

Popis kurzu

Na chodidlách sa nachádzajú miesta (plôšky), ktoré odrážajú stav našich vnútorných orgánov. Masážou sa jednotlivé časti nášho tela dostávajú do harmónie. Stupeň bolestivosti ukazuje nakoľko sú príslušné miesta (plôšky) z rovnováhy vychýlené. Touto masážou dochádza k zlepšeniu zdravotného stavu a tiež je to účinná prevencia pred ochorením.

Medová masáž má silné detoxikačné účinky a tiež obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu. Je preto vhodná pri veľkom počte civilizačných chorôb, ktoré súvisí s usadzovaním škodlivín a jedov v našom tele v dôsledku čoho sa rúca náš imunitný systém.

Obsah kurzu

Liečivé účinky reflexológie spoľahlivá diagnostika k určeniu stavu príslušného orgánu pri bolestiach, akutných problémoch a prvej pomoci upravuje dysfunkcie pohybového aparátu odstraňuje psychické problémy a stres posilňuje činnosť srdca a upravuje krvný obeh regeneruje tráviaci systém a jeho orgány vyživuje pokožky a upravuje vzhľad kože zlepšuje činnosť orgánov s vnútorným vylučovaním

Cieľová skupina

Charakteristika a cieľ vzdelávacej aktivity:

Výučba prebieha v stredu a štvrtok, (2 dni) v čase od 9.00 hod. do 15.00 hod. Počet účastníkov v skupine je 2–6 osôb.

Podmienky sa dajú prispôsobiť tak, aby to vyhovovalo aj absolventom aj vyučujúcemu. Úspešným absolventom bude vystavené osvedčenie o odbornej spôsobilosti.

Certifikát Ukončené certifikátom Poznámka k cene

Medová masáž 100 Eur, Reflexná masáž chodidiel 200 Eur, Pri zakúpení obidvoch zlava 10 Eur.

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať