Detail kurzu

Manikér - Manikérka ( Starostlivosť o prirodzené nechty + Gél + Akryl) ( akreditovaný kurz MŠ )

Vánok, s.r.o.

Popis kurzu

Baví vás práca s nechtami ? 

Chceli by ste si rozšíriť svoje zručnosti a aj svoju živnosť v oblasti manikúry ?

Rozmýšľali ste, že sa budete kariére manikérky venovať profesionálne ?

Teraz je ten správny čas zapojiť sa do nášho akreditovaného vzdelávacieho kurzu "Manikér - Manikérka" !

Kurz prebieha v profesionálnom kozmetickom salóne s 25 ročnou skúsenosťou na trhu. Iba u nás sa dozviete všetko čo potrebujete pre vašu budúcu úspešnú kariéru manikérky.  Ako bonus budete mať možnosť v tomto kurze nazrieť na plynulý chod salónu, radi vám zodpovieme na všetky vaše zvedavé otázky a uvidíte naživo prácu našich manikérok. 

Kurzy prebiehaju v doobednajších / poobednajších hodinách. Individuálne možnosť aj cez víkendy. Harmonogram po konzultácii je možné upraviť podľa vašich požiadaviek. 

Obsah kurzu

Absolvent modulu pozná anatómiu a skladbu nechtu, zmeny na nechtoch súvisiace s poruchami zdravia, dôležité funkcie hornej končatiny ako aj kožné zmeny na rukách. Pozná vybavenie manikérskej prevádzky, pracovné nástroje, materiály potrebné pre použitie v manikúre a pri starostlivosti o ruky a prirodzené nechty, ošetrujúce prípravky na poškodené nechty, vírusové ochorenia akými sú bradavice, kurie oká - výskyt, prejavy, liečba, mykotické infekcie, alergie, malígne, benígne kožné zmeny, pozná povolené úkony v manikúre, pracovné postupy pri mokrej a suchej manikúre, modelovanie a lakovanie nechtov. Ovláda zásady bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a hygienické predpisy v oblasti manikúry, druhy dezinfekcie, dezinsekcie, sterilizácie, ako aj prevádzkový poriadok. Je zručný v oblasti používania manikérskych nástrojov, masáže rúk, regeneračných a relaxačných zábalov, parafínového zábalu, skrátenia a úprave nechtu pílovaním, zmäkčenia nechtového lôžka, ošetrenia poškodeného prirodzeného nechtu, lakovania nechtu. Komplexné vedomosti a zručnosti potrebné pre výkon manikérskych služieb získava absolvent modulov: Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty, Nechtová modelácia UV gélom a Nechtová modelácia akrylom, ako bonus aj polygelom.

Cieľová skupina

Osoby so záujmom pracovať v oblasti manikúry. 
Certifikát Osvedčenie - Manikér / Manikérka Poznámka k cene

720 €

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať