Detail kurzu

Školský psychológ na základnej škole

Inklucentrum - Centrum inkluzívneho vzdelávania

Popis kurzu

Ste začínajúci školský psychológ/školská psychologička, potrebujete sa lepšie zorientovať v kompetenciách a možnostiach profesie psychológa v základnej škole, chcete získať nové informácie, naučiť sa techniky práce s deťmi, rodičmi a kolegami pedagógmi a máte záujem zdieľať vlastné príklady z praxe. Webinár  sa zameriava na vaše potreby v oblasti legislatívy a pracovnej náplne, poskytne vám užitočné informácie aj materiály, ktoré môžete využívať.

Obsah kurzu

ŠKOLITEĽKA: Eva HLISTOVÁ

Eva Hlistová pracuje ako školská psychologička v ZŠ 25 rokov. Absolvovala štvorsemestrálne štúdium školskej psychológie na FF UK v Bratislave, dlhodobý psychoterapeutický výcvik v adlerovskej individuálnej psychológii a dvojročný výcvik v terapii hrou. Je členkou Slovenskej asociácie individuálnej psychológie a OZ Labyrint. Spolupracuje s MŠ ako konzultant pre učiteľky a rodičov. Je členkou školského podporného tímu a vzdeláva sa v tejto oblasti. Spolupracovala na príprave štandardov pre školských psychológov v rámci Národného projektu vo VÚDPaP ako externý špecialista. Jej srdcovou pracovnou aktivitou je využívanie arteterapeutických techník.

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie.

Cieľová skupina

  • začínajúci školskí psychológovia na základnej škole
Certifikát Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované.
Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať