Detail kurzu

Ako zvládať stres a postarať sa o seba v náročných situáciách

BPM Slovakia, s.r.o.

Popis kurzu

Rýchla a náročná prítomnosť na nás kladie čoraz väčšiu záťaž. Očakáva sa od nás, že na všetky zmeny budeme reagovať okamžite a bez akéhokoľvek zaváhania. Ľahko potom prekročíme hranice, za ktorými nás čakajú civilizačné choroby a bezsenné noci.

Na tréningu účastníci tvorivým spôsobom objavia nové informácie o sebe a svojom okolí. Spoznajú nástroje, ktoré im umožnia stres včas rozpoznať, aktívne zvládať a správne sa starať o svoje fyzické a duševné zdravie v náročných situáciách a tak eliminovať negatívne dopady stresu na svoj osobný a pracovný život. 

Obsah kurzu

Obsah kurzu:

1. Čo je to stres, ako vzniká, porozumenie toho, čo sa s nami deje a ako reaguje naše telo, keď sme v strese.

2. Identifikácia a budovanie vlastných zdrojov na zvládnutie stresu a vyhorenia. Identifikácia stresorov a posilnenie sebauvedomenia.

3. Efektívne riadenie času - stratégie plánovania a stanovovania priorít na minimalizovanie tlaku v nárošných situáciách.

4. Prevencia vyhorenia - rozpoznávanie príznakov vyhorenia a prevencia prostredníctvom work-life balancu.

5. Čo robiť a ako reagovať, aby sme stres zvládli -  užitočné tipy a návody. Možnosti bezprostrednej revitalizácie síl. Účinné techniky na zmiernenie telesného a duševného napätia a nadobudnutie energie.

Online kurz sa uskutoční formou webinára. Na to, aby ste sa ho mohli zúčastniť z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie budete potrebovať internetové pripojenie a počítač. Webinár je pripravený tak, aby bol praktický a reflektoval Vaše aktuálne potreby a otázky. Začíname o 10.00 hod. Plánované ukončenie kurzu je o 14:00 hod. 

Každý účastník svojou účasťou získa pracovné materiály (prezentáciu). Organizačné a prístupové informácie do našej školiacej miestnosti Vám zašleme 24 hodín pred začatím podujatia.

Čo sa Vám najviac na tréningu páčilo (vyberáme z Vašich dotazníkov):

 • Interaktívnosť školenia, zodpovedanie zadaných tém, kreatívna práca.
 • Praktické cvičenia a rozhovory.
 • Seminár bol "šitý na mieru" nám.
 • Že som zistila, že kopec vecí robím správne :)
 • Možnosť komplexne riešiť spoločné problémy a poradiť si tak.
 • Spôsob vedenia kurzu, interaktivita.
 • Veľmi príjemná prednášateľka, ľudsky a autenticky všetko vysvetlila. Páčilo sa mi, že sme boli sami sebou.
 • Prístup, komunikácia, poznatky.
 • Heslo s ktorým odchádzam "Starajte sa o seba":)
 • Robenie koláže.
 • Prístup, výklad. Časový harmonogram.

Cieľová skupina

Online kurz sme pripravili tak, aby bol praktický a reflektoval Vaše aktuálne potreby a otázky. Najviac si zo stretnutia odnesú tí, ktorí nechcú len počúvať, pretože nejde len o prednášku. Online kurz  je vedený interaktívnym spôsobom (mix teórie a cvičení). Pracujeme v uzatvorených skupinách, čo znamená, že z podujatia sa nezhotovuje záznam a nesprístupňuje sa verejnosti.
Certifikát Absolvovaním tréningu získa každý účastník certifikát, ktorý vydáva spoločnosť BPM Slovakia s.r.o., ihneď po ukončení na mieste konania tréningu.
Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať