DETAIL KURZU

Ako dosahovať výsledky a udržať si dobré vzťahy

Od:

FBE Bratislava s.r.o.

Bratislava

Popis kurzu

Získať inšpiráciu, ako mať zároveň pracovné výsledky aj dobré vzťahy v hektickej dobe. Lepšie poznať svoje osobné preferencie a uvedomiť si ich vplyv na efektivitu a vzťahy. Dostať konkrétne inovatívne podnety a tipy pre prácu na sebe a na vzťahoch s okolím. Zlepšiť svoju vlastnú efektivitu bez pocitu vyčerpania.

Obsah kurzu

„5 rýchlostí“

„Rýchlosti“, na ktorých fungujeme v každodennom živote. Každá „rýchlosť“ je dôležitá. Využívame všetky? Zásady radenia rýchlostí v našom živote. Moje poradie rýchlostí

Aké je moje poradie rýchlostí? Každý sme iný! Pochopenie vlastných tendencií, pochopenie druhých. Výstražné znamenia, ako zistiť, v ktorej rýchlosti sa cítim najlepšie/ s ktorou mám problém. Ako obnoviť rovnováhu, môj „stresový prevod“. Kedy zaradiť spiatočku. Čo s tým urobím a ako na to?

Čo potrebujem a ako to zvládnuť. Zručnosti, nástroje, vzťahy. Nastavme si parametre – správny čas a správne miesto. Inšpirácie a tipy do nášho života

Cieľová skupina

Byť vysoko produktívny a súčasne mať skvelé vzťahy je jedna z veľkých výziev. Týka sa nášho pracovného aj osobného života, pričom často zápasíme s hľadaním tej správnej rovnováhy. Tento kurz je inšpirovaný bestsellerom J. Kubiceka a S. Cockrama „Päť rýchlostí“ a priblíži Vám nový pohľad na vlastné fungovanie ako aj ďalší možný smer osobného rozvoja.

Kontaktná osoba

Denisa Chrťanová
+421 2/544 185 13
fbe@fbe.sk

Hodnotenie
Organizátor