Detail kurzu

Zlepšenie osobnej efektivity - ako si naplánovať čas a určiť priority - time management

BPM Slovakia, s.r.o.

Popis kurzu

Stáva sa Vám, že aj napriek dlhým zoznamom, ktoré si poctivo robíte, nestíhate a dni či týždne sa Vám zlievajú do jedného? Cítite, že so svojimi blízkymi netrávite toľko času, koľko by ste chceli a unikajú Vám tak dôležité momenty, ktoré sa nikdy nevrátia? Nemáte čas na starostlivosť o seba a veci, ktoré Vám prinášajú radosť?

Ak je Vašou odpoveďou na tieto otázky „áno“, účinným prostriedkom na zlepšenie situácie  je zdokonalenie kľúčovej zručnosti plánovania času -  stanovovanie priorít.  Na našom praktickom workshope Vám predstavíme jednoduché nástroje, ktoré dramaticky zmenia spôsob plánovania a zavedú väčší pokoj a harmóniu do Vášho života. Preskúmate, či sú Vaše dlhodobé, strednodobé a krátkodobé ciele v súlade, čo je prvý krok ako dostať veci pod svoju kontrolu. Spoznáte metódy a účinné návody, ktoré Vám pomôžu zorganizovať si svoje ciele, plány a vyjasniť priority. Z workshopu si každý účastník odnesie dôkladne vypracovaný aktuálny plán vlastných priorít a úloh na ďalšie obdobie. 

Kurz sa uskutoční online formou webinára. Na to, aby ste sa ho mohli zúčastniť z pohodlia Vášho domova budete potrebovať internetové pripojenie a počítač. Začíname o 10.00 hod. a plánované ukončenie je o 13:00 hod.

Účastník online kurzu získa: učebné materiály + pracovný zošit s cvičeniami, ktoré mu budú sprístupnené po prihlásení sa na webinár a uhradení zálohovej faktúry.

Zľava pri registrácii: dvaja a viac účastníkov z jednej spoločnosti - 10 % zľava z účastníckeho poplatku.

Obsah kurzu

OBSAH:

- Efektívne plánovanie – metódy a procesy plánovania a určovania cieľov.

- Stanovovania priorít – nástroje a postupy.

- Ako sa vyrovnať s prokrastináciou (odkladaním na neskôr) a vyrušovaním – účinné techniky a návody.

- Najčastejšie chyby, ktoré pri plánovaní a zostavovaní zoznamov úloh robíme a ich eliminácia.

- Diskusia a prax.

Kontaktná osoba

Ľubica Karetková
+421 2/202 000 78
bpm@bpm-educat.com

Hodnotenie
Organizátor