Detail kurzu

Zlepšenie osobnej efektivity - ako si naplánovať čas a určiť priority - time management

BPM Slovakia, s.r.o.

Popis kurzu

Stáva sa Vám, že aj napriek dlhým zoznamom, ktoré si poctivo robíte, nestíhate a dni či týždne sa Vám zlievajú do jedného? Cítite, že so svojimi blízkymi netrávite toľko času, koľko by ste chceli a unikajú Vám tak dôležité momenty, ktoré sa nikdy nevrátia? Nemáte čas na starostlivosť o seba a veci, ktoré Vám prinášajú radosť?

Ak je Vašou odpoveďou na tieto otázky „áno“, účinným prostriedkom na zlepšenie situácie  je zdokonalenie kľúčovej zručnosti plánovania času -  stanovovanie priorít.  Na našom praktickom workshope Vám predstavíme jednoduché nástroje, ktoré dramaticky zmenia spôsob plánovania a zavedú väčší pokoj a harmóniu do Vášho života. Preskúmate, či sú Vaše dlhodobé, strednodobé a krátkodobé ciele v súlade, čo je prvý krok ako dostať veci pod svoju kontrolu. Spoznáte metódy a účinné návody, ktoré Vám pomôžu zorganizovať si svoje ciele, plány a vyjasniť priority. Z workshopu si každý účastník odnesie vypracovaný plán vlastných priorít a úloh na ďalšie obdobie. 

Na to, aby ste sa ho mohli zúčastniť z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie budete potrebovať internetové pripojenie a počítač. Začíname o 10.00 hod. Plánované ukončenie kurzu je o 14:00 hod. 

Každý účastník svojou účasťou na live prednáške získa pracovné materiály (prezentáciu). Organizačné a prístupové informácie do našej školiacej miestnosti Vám zašleme 24 hodín pred začatím podujatia.

Pre koho je online kurz určený?

Online kurz sme pripravili tak, aby bol praktický a reflektoval Vaše aktuálne potreby a otázky. Najviac si zo stretnutia odnesú tí, ktorí nechcú len počúvať, pretože nejde len o prednášku. Online kurz  je vedený interaktívnym spôsobom (mix teórie a cvičení). A keďže sa  skutočné a trvalé zmeny rodia v našom vnútri, buďte pripravení na to, že doň hlboko načriete. Pracujeme v uzatvorených skupinách, čo znamená, že z podujatia sa nezhotovuje záznam a nesprístupňuje sa verejnosti.

Obsah kurzu

OBSAH:

- Efektívne plánovanie – metódy a procesy plánovania a určovania cieľov.

- Stanovovania priorít – nástroje a postupy.

- Ako sa vyrovnať s prokrastináciou (odkladaním na neskôr) a vyrušovaním – účinné techniky a návody.

- Najčastejšie chyby, ktoré pri plánovaní a zostavovaní zoznamov úloh robíme a ich eliminácia.

- Praktické tipy a návody.


Kontaktná osoba

Ľubica Karetková
+421 2/202 000 78
bpm@bpm-educat.com

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať